Do wygrania 5 niecodziennych slow wyjazdów dla 2 osób, w które zwycięzcy pojadą najnowszymi modelami Mazdy, spróbują regionalnej kuchni w zacisznych miejscach na uboczu drogi oraz doświadczą slow atrakcji.

Spontaniczna wycieczka za miasto to połączenie wszystkiego, co daje nam poczucie szczęścia. Niespieszne prowadzenie samochodu sprawia, że możemy poczuć się wolni i niezależni, a wybranie widokowej trasy zapewnia również relaks i możliwość podziwiania przyrody. Dodatkowo, wspólna jazda samochodem to – może nieco nieoczywisty, ale bardzo atrakcyjny – sposób na spędzanie czasu z bliskimi. Stwarza ona doskonałe warunki zarówno do rozmowy, jak i do wspólnego milczenia.

Inicjatywa Dzień Wolny organizowana jest w ramach projektu Slow Road, który ma zachęcić Polaków do wdrożenia filozofii slow w życie. W konkursie można wygrać niecodzienne slow wyjazdy dla 2 osób, w które zwycięzcy pojadą najnowszymi modelami Mazdy, spróbują regionalnej kuchni w zacisznych miejscach na uboczu drogi oraz doświadczą slow atrakcji.

– W ramach projektu Slow Road i konkursu Dzień Wolny zachęcamy wszystkich do tego, by znajdować jak najwięcej czasu na podróżowanie. Nawet jeśli podróż będzie krótką wycieczką do położonej kilkadziesiąt kilometrów za miastem miejscowości – mówi Szymon Sołtysik – PR Manager w Mazda Polska, która jest organizatorem projektu.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie? Wybrać kogoś bliskiego, kto pracuje za dużo i zasłużył na chwilę odpoczynku. Następnie wypełnić formularz dostępny pod linkiem www.slowroad.pl/dzienwolny,
w którym należy uzasadnić, dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać Dzień Wolny i… poczekać na wyniki konkursu!

Konkurs Dzień Wolny rusza 22 sierpnia i trwa do 11 września. Zostanie w nim wyłonionych 5 dwuosobowych zespołów, które będą mogły wybrać się na niezapomniany wyjazd. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.slowroad.pl/dzienwolny.

 

Komentarze zostały wyłączone