Przed nami druga edycja niezwykłego spotkania z historią motoryzacji! Już od 3 do 5 listopada wszyscy fani klasycznych samochodów, motocykli i pojazdów spotkają się w Poznaniu, aby podziwiać najpiękniejsze egzemplarze XX wieku! Targi Retro Motor Show – tego nie można przegapić!

Aż sześć pawilonów wystawienniczych (dwukrotnie więcej niż podczas pierwszej edycji) wypełnionych będzie klasycznie piękną motoryzacją z całego świata! Właściciele maszyn już rozpoczynają przygotowywania do wystawy, dopieszczając każdy, najmniejszy element, tak, aby ich pojazd wzbudzał podziw podczas kończącej sezon imprezy! A będzie co podziwiać, bowiem w Poznaniu zobaczymy cały przekrój motoryzacji XX wieku z każdego zakątka świata, m.in. kultowego Shelby  Mustang GT500 „Eleanor”, najbardziej oczekiwanego samochodu świata – Forda A, klasycznie piękne Auto Union 1000S, ale także nasze rodzime gwiazdy – Warszawy, Syreny, Fiaty czy Polonezy!

Wystawa jak się patrzy!

Ponad 60 wystawców indywidualnych (a liczba wciąż rośnie!), Automobilklub z Wielkopolski, Stargardu, Torunia, Klub Zabytkowych Mercedesów, Lancia Klub, Duda Legends, Auto po Babci, Mustang Klub, Klub Miłośników Syren i Warszaw, Giełda Klasyków (z rekordową liczbą prezentowanych eksponatów), Auto Świat (niespotykane egzemplarze Mazdy) czy Citroen Klub – to tylko niektórzy z pełnej gamy wystawców targów Retro Motor Show. Do tego oczywiście ekspozycje specjalne, jak poznańskiego MPK, Straży Pożarnej czy niezwykłych maszyn z Muzeum w Szreniawie oraz Traktor i Maszyna – tutaj każdy, najmłodszy i najstarszy znajdzie coś dla siebie! Majsterkowicze i mechanicy docenią specjalną strefę warsztatową gdzie odbędzie się Akademia Renowacji, a swoje usługi i produkty zaprezentuje kilkanaście firm!

Poczuj klimat poprzedniej epoki!

Jak najlepiej wczuć się w klimat najlepszych czasów motoryzacyjnych? Targi Retro Motor Show otworzą przed Wami Retro Szafę! Kapelusze, opaski, toczki, szale, cylindry, maski, binokle… a to dopiero początek! Spotkanie z przesympatycznymi stylistkami to fantastyczna zabawa nie tylko dla pań, ale także dla panów i dzieci. Zajrzyjcie na stoisko Retro Szafy na Retro Motor Show i przenieście się w czasie! Specjalna fotobudka czy zdjęcie na tle klasyków będzie doskonałą pamiątką z targów!

Wyjedź swoim klasykiem z targów!

Retro Motor Show to nie tylko ekspozycja pięknych maszyn, ale również możliwość stania się właścicielem jednej z nich. Co bardziej pasuje do Ciebie? Mercedes SL 190, Ford Mustang Fastback czy SAAB 900 Turbo? Przyjdź, zobacz i wyjedź swoim nowym klasykiem!

Przede wszystkim jednak targi Retro Motor Show będą doskonałym pomysłem na spędzenie listopadowego weekendu z rodziną i znajomymi! 3 – 5 listopada 2017 r. w Poznaniu, tą datę naprawdę warto zapisać w kalendarzu! Do zobaczenia podczas Retro Motor Show!

Bilety już od 15 PLN. Sprawdź na www.retromotor.pl/pl/bilety

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *