Podczas styczniowej konferencji sieci marki Citroën po raz pierwszy przyznano nagrody dla najlepszych salonów, serwisów i koncejonerów marki Citroën. Podczas gali zaprezentowano także nowego Citroëna C4 Cactus.

Spotkanie, które odbyło się 11 stycznia w Warszawie, było okazją do nagrodzenia najlepszych dealerów marki Citroën. Wyróżnienia przyznano na podstawie rezultatów jakościowych, realizacji celów, wzrostów, a także wyników wizyt Tajemniczego Klienta. Przyznano je w trzech kategoriach:

Najlepszym serwisem Citroëna 2017 – została firma AVANTI w Warszawie
Najlepszym salonen Citroëna 2017 –  został salon ASW WOJCIULA z Białegostoku.
Wyróżnienie główne: Dealer Roku Citroëna 2017 –  przypadło w udziale koncesji AUTO-GAZDA z Katowic.

Statuetki dla zwycięzców wręczyli David Guerin, Dyrektor Generalny Grupy PSA, oraz Sebastian Domeracki, Dyrektor Marek Citroën i DS.

– Jestem bardzo szczęśliwy z powodu tego wyróżnienia. Rok 2017 był dla nas niezwykle ważny. Wzrost sprzedaży o 55 proc. w stosunku do ubiegłego roku potwierdza to, że wyznaczony kierunek rozwoju jest słuszny. Ta nagroda utwierdza nas w przekonaniu, że zarówno marka Citroën, jak i firma Auto-Gazda i idące z nimi wartości są na satysfakcjonującym poziomie dla obu stron. Dziękuję naszemu zespołowi za sukces, który jest owocem ciężkiej pracy – powiedział Michał Gazda, prezes grupy Auto-Gazda, odbierając nagrodę dla Dealera Roku 2017.

Grupa Auto-Gazda poza Katowicami posiada także salon w Bielsku-Białej oraz nowo otwarty punkt w Gliwicach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *