Z roku na rok fotografie w kalendarzu Mercedes-Benz Classic zachęcają widza do marzeń: przez dwanaście miesięcy kalendarz zabiera je w obrazowy świat klasycznych samochodów marki Mercedes-Benz.

Nowy kalendarz na 2019 rok ma teraz zupełnie nowy wymiar, ponieważ zdjęcia w nim mogą być uzupełniane treściami cyfrowymi za pomocą aplikacji rozszerzonej rzeczywistości na smartfonach i tabletach. Pod „#MBclassic – nowe klasyczne wrażenia” znajdziemy fascynujące historie i ruchome obrazy.

Na styku światów analogowych i cyfrowych można udać się w podróż ze Stuttgartu do Monako w luksusowym salonie lat sześćdziesiątych. W legendarnym wyścigu samochodowym „1000 Miglia” we Włoszech, kalendarz podąża śladami sportowego samochodu Mercedes-Benz SSK. I oddaje fascynującą atmosferę podczas klasycznego spotkania „Cars & Coffee” w Muzeum Mercedes-Benz.

Mercedes-Benz Classic jest w stanie opowiadać o takich wyjątkowych historiach, ponieważ pojazdy z własnej kolekcji są regularnie obecne na międzynarodowych i wewnętrznych imprezach, na torze wyścigowym i podczas innych klasycznych imprez samochodowych. Były to okazje, w których powstały imponujące zdjęcia z przyszłorocznego kalendarza klasycznego – a także cyfrowe historie z nimi związane.

Klasyczny kalendarz 2019 Mercedes-Benz zatytułowany „#MBclassic – nowe klasyczne doświadczenie” o wymiarach 69 x 49 cm kosztuje 29,90 euro i można go już zamowić online w Mercedes-Benz Classic Store (https://www.mercedes-benz-classic store.com/en/detail/index/sArticle/1419/sCategory/437) . Od października będzie także dostępny w sprzedaży na terenie Mercedes-Benz Museum.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *