Rolls-Royce Motor Cars Warszawa z certyfikatem uprawniającym do napraw aluminiowych konstrukcji samochodów Rolls-Royce -ApprovedAluminumRepair Center. Wchodzący w skład Auto Fus Group salon jest jedynym miejscem w Europie Środkowo-Wschodniej posiadające takie kompetencje.

Aluminiowa konstrukcja w samochodach Rolls-Royce nazwana przez markę „Architecture of Luxury” to stosunkowa nowość. Pierwszy model, w którym ją zastosowano to Phantom VIII (2017). Rolls-RoyceCullinan (2018) jest drugim.

Opracowana od podstaw “Architektura luksusu” jest 30 proc. sztywniejsza. To ona odpowiada za niezwykłe doświadczenia jazdy samochodami marki Rolls-Royce – komfortu jazdy, wygodnego siedzenia oraz akustyki, przestrzeni wewnątrz samochodu, a także wyglądu zewnętrznego. Aluminiowa konstrukcja jest prawdziwie rewolucyjnym rozwiązaniem w motoryzacji. Jednocześnie podkreśla pozycję Rolls-Royce’a jako marki luksusowej. „Architecture of Luxury” została zaprojektowana z myślą o możliwości jej skalowania i dopasowania do wagi przyszłych modeli Rolls-Royce’a, włączając samochody z różnym rodzajem napędu i systemami kontroli.

Klienci Rolls-Royce’a z Polski i krajów ościennych docenili już nowy poziom luksusu oferowany przez markę z Goodwood. Liczba zamówień na modele Phantom i Cullinan rośnie. Rolls-Royce Motor Cars Warszawa chcąc zadbać o każdy z tych samochodów otworzył w ramach swojego salonu AluminumRepair Center.

„Certyfikacja pod szyldem ApprovedAluminumRepair Center oznacza konieczność dysponowania najlepszym sprzętem oraz kadrą przeszkoloną w siedzibie Rolls-Royce Motor Cars. Ze strony Auto Fus Group takie szkolenie zakończone egzaminem teoretycznym i praktycznym przeszedł, mistrz Działu Blacharsko-Lakierniczego. To jego wiedza i umiejętności gwarantują naszym klientom najwyższą jakość usług,” powiedział Tomasz Fus współwłaściciel Auto Fus Group.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *