Już 13 stycznia 2019 roku na Autodromie Bemowo w godz. 13.00-20.00, odbędzie się po raz kolejny Moto Orkiestra. Jest ona największą charytatywną imprezą motoryzacyjną organizowaną w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez Automobilklub Polski.

Na warszawskim Autodromie Bemowo, znanym m.in. z RAJDU BARBÓRKA, w ciągu całego dnia odbywać się będą licytacje przejazdów samochodami rajdowymi i wyścigowymi, po specjalnie na tą okazję przygotowanej trasie. Jednocześnie postaramy się pobić ubiegłoroczny rekord zebranych środków, który wyniósł ponad 205.000 zł.

Moto Orkiestrę 2019, po raz kolejny wspierać będzie swoimi zasobami. Podobnie jak w latach ubiegłych, także i w tegorocznej edycji poza przejazdami niezwykłymi samochodami, licytacja obejmie również gadżety i atrakcje ufundowane przez partnerów wydarzenia.

– Niezmiennie, do końca świata i jeden dzień dłużej, gramy i jeździmy w styczniowy weekend dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Moto Orkiestra w 2019 roku zaplanowana jest pod kątem maksymalnych wrażeń z jazdy wyjątkowymi samochodami. Dla wszystkich, którzy 13 stycznia, pojawią się na Autodromie Bemowo zamówiliśmy świetną pogodę. Mamy zapewnienia od najlepszych polskich kierowców rajdowych, że pojawią się za kierownicami swoich aut, aby sprawić jak najwięcej frajdy i jednocześnie zapełnić puszki z logo WOŚP. Planujemy wiele niezapomnianych atrakcji organizowanych przez sprawdzonych Partnerów Imprezy – jednym słowem 13 stycznia musicie Nas odwiedzić! Będzie się działo! – mówi Jakub Siemczuk, wieloletni organizator Moto Orkiestry.

Zapraszamy już w samo południe na Autodrom Bemowo, gdzie odbędzie się oficjalne otwarcie Imprezy i parada samochodów ulicami Warszawy. Swoją obecność potwierdził już uczestnik Rajdowych Mistrzostw Świata i trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz, a także kierowcy z czołówki Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, wśród nich Łukasz Byśkiniewicz, Wojciech Chuchała, Michał Ratajczyk, kierowcy z Driftingowych Mistrzostw Polski, Wyścigów Górskich, Rallycrossu, a także sceny motocyklowej i off-roadowej.

Razem z nami Imprezę poprowadzą m.in. Patryk Mikiciuk, Łukasz Byśkiniewicz, Łukasz „Juras” Jurkowski oraz Dariusz Wieteska.

Podczas Moto Orkiestry, każdy maniak motoryzacji, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie, począwszy od mini torów wyścigowych przeznaczonych dla dzieci, a skończywszy na przejażdżkach samochodami rajdowymi o mocy przekraczającej 500 koni mechanicznych. Tylko u nas topowi kierowcy i auta!

Na licytujących czeka jedyna w Polsce szansa na zajęcie prawego fotela w rajdówce trzykrotnego Mistrza Europy i czterokrotnego Mistrza Polski – Kajetana Kajetanowicza.

Na naszej Imprezie pojawi się również jedyny startujący w Polsce Hyundai i20 R5 za którego kierownicą zasiądzie trzeci Kierowca 56. Rajdu Barbórka Łukasz Byśkiniewicz.

Wśród wielu licytacji ciekawych gadżetów i voucherów pojawią się takie gratki jak: voucher na przelot szybowcem, skok ze spadochronem, lot awionetką, samochody na weekend, oficjalna torba podróżna z tegorocznego Rajdu Dakar i wiele innych.

Podczas Moto Orkiestry, każdy maniak motoryzacji, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie, począwszy od mini torów wyścigowych przeznaczonych dla dzieci, czy profesjonalnym symulatorze wyścigowo/rajdowym, a skończywszy na przejażdżkach samochodami rajdowymi o mocy przekraczającej 500 koni mechanicznych

To będzie magiczny dzień, spędź go razem z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *