Ruszyły zapisy na IV Zlot Mitsubishi– coroczne, wielkie święto miłośników marki spod znaku Trzech Diamentów – które odbędzie się między 31 maja a 2 czerwca w Mrągowie.

Na uczestników czekają trzy emocjonujące i przepiękne widokowo trasy z licznymi zadaniami dla dzieci i dorosłych a na bazę zlotu wybrano położony wśród mazurskich jezior hotel Mrągowo Resort&Spa. Honorowymi gośćmi IV Zlotu Mitsubishi będą znani aktorzy i ambasadorzy marki – Anna Cieślak i Bartłomiej Topa a także dwukrotny zwycięzca rajdu Dakar Hiroshi Masuoka.

Właściciele samochodów spod znaku Trzech Diamentów mogą zgłaszać swój udział w imprezie wypełniając formularz na stronie https://zlotmitsubishi.pl/

Wszystkie zlotowe załogi spotkają się w na Rodzinnym Pikniku Mitsubishi, gdzie na uczestników – zarówno dzieci, jak i dorosłych – czekają emocjonujące atrakcje, posiłek i napoje.

IV Zlot Mitsubishi zaszczyci swą obecnością 2–krotny zwycięzca rajdu Dakar Hiroshi Masuoka, który za kierownicą nowego modelu SUV-a coupe Mitsubishi Eclipse Cross zademonstruje gościom zlotu efektywność działania słynnego systemu kontroli napędu na 4 koła Super-All Wheel Control. Wieczorna impreza przy grillu, oprócz ogłoszenia wyników rywalizacji, przyniesie uczestnikom zasłużony relaks i ciekawe niespodzianki.

Będzie też okazja do spotkania z ambasadorami marki i znakomitymi aktorami – Anną Cieślak i nowym ambasadorem modelu Mitsubishi Outlander – Bartłomiejem Topą.

 • Zlot Mitsubishi
  Zlot Mitsubishi
 • zlot Mitsubishi
  zlot Mitsubishi
 • Zlot Mitsubishi
  Zlot Mitsubishi
 • Nowy ambasador modelu Mitsubishi Outlander - Bartłomiej Topa
  Nowy ambasador modelu Mitsubishi Outlander - Bartłomiej Topa
 • Dwukrotny zwycięzca rajdu Dakar Hiroshi Masuoka
  Dwukrotny zwycięzca rajdu Dakar Hiroshi Masuoka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *